מפגש שלישי

 

הרגל, התמכרות ותנועה

יומיים בנחל ראש פינה

 

נפגשים ביום חמישי 30 לנובמבר בשעה 10:45 

מול בית הקברות של ראש פינה (ניתן להחנות שם רכבים), בכניסה לנחל ראש פינה

 

להביא:

שק שינה, בגדים חמים ללילה, (בגד ים), צלחת, מזלג, כוס, בקבוק מים, מחברת וכלי כתיבה.

מומלץ לארוז את הבגדים בשקיות ניילון.

אוכל:

לצוהרי היום הראשון – כרגיל – כריכים לחלוקה הדדית.

לארוחת הערב והבוקר כל אחד מביא בהתאם לרשימה המצורפת – אפשר להחליף.

הפתעה בדרך, שתיים למעשה...

מסיימים ביום שישי בשעה 12:00

 

שיעורי בית:

מעכשיו ובמשך שישה ימים (שכל אחד יחליט על ה"עכשיו" שלו) נסו כל יום לעשות משהו חדש שמעולם לא עשיתם לפני כן. זה יכול להיות דברים פשוטים כמו לשבת בפינה חדשה בבית שלא ישבתם בה, לישון בתנוחה חדשה (או פשוט להפוך כיוון), לאכול פרי חדש, לאכול ארוחת בוקר בערב, להשתין בעמידה על הראש (זהירות!), להכניס את היד למקפיא, לדלג כל הדרך לעבודה, ללכת אחורנית, להכין קפה בסדר הפוך, לשנות את סדר נעילת הנעליים, לטייל עם שטיח, ללמוד מעלל גופני חדש, לכתוב ביד שמאל, להתקלח בבגדים, להדליק נעל, לקנות במקום חדש...   

 

ראשי פרקים של שני המפגשים הקודמים לתזכורת:

מפגש ראשון בעין אלון: א. התקרקעות, תרגילי גוף. ב. פרויקט העצמי: כתיבה של מה אני רוצה ומה אני מפחד שיחשבו עלי, עבודה בזוגות, ג. לבד, כתיבת מכתב לעצמי בעוד שנה, ד. ארוחת צהרים. ה. הליכה לעץ אלון, חלון אל העולם על המציאות הדיאלוגית. ו. ארוחת ערב, אורה גבריאלי. ז. למחרת בבוקר פלקסגון, ח. שיחות אישיות ט. ישיבת קהילה וסיכום.

מפגש שני בנגב: יום ראשון: א. הליכה (התקרקעות) ב. התכוונות קצרה לפני הכניסה לערוץ ג. ארוחת צהרים ובצמוד לה גנדלין: התמקדות. ד. הישענויות ועד הלידה בערוץ הנחל. ה. הליכה לעין זיק. ו. ארוחת ערב וסיכום יום. יום שני: א. שיעור בוקר על חברתיות, ב. ארוחת בוקר, ג. חיבוקים, ד. הליכה לעין עקב, ה. רחצה לילית ו. ארוחת ערב, שירה ושחיתות. יום שלישי: א. חברתיות-2 ב. ארוחת בוקר, ג. אומנות בטבע. ד. הליכה לשדה בוקר ה. סיכום ובדיחה.   

 

להתראות, דני ויונתן