מפגש חמישי

 

דיאלוג, חירות וחינוך

יומיים של התכנסות ולימוד

 

נפגשים ביום חמישי 25 לינואר בשעה 11:00 

בכליל – בגן המשחקים שבמרכז הכפר

 

אנו מקדישים את המפגש הפעם ללימוד משותף בבית חם ובתנאים תומכים לעבודה ולשקט. הנושא הוא הציר שמלווה אותנו לכל אורך הדרך: דיאלוג, חירות, וחינוך. באופן יותר מודע ומכוון. הזדמנות להבין מה קורה כאן בעצם. נפגוש ונחקור אותו בשיחה, בהקשבה, ובתרגילים שונים, נתמכים כרגיל גם בטבע.

במקום שאנו מתארחים ביומיים אלו יש מטבח מאובזר, אין צורך להביא כלי אוכל או כלי בישול. יש מספר מזרונים מוגבל במקום, אפשר להביא שקי שינה, או מצעים. וכמובן לא לשכוח מחברת ועט.   

אוכל:

לצוהרי היום הראשון – כרגיל – כריכים לחלוקה הדדית.

אנו רוצים לנצל את ההזדמנות לארוחה חגיגית באמת. פרטים בהמשך. 

בקשה:

אנו שוכרים את המקום ליומיים. מאז פתיחת הקורס נשרו משתתפים שלקחנו בחשבון בחישובי העלות של הקורס. אנו מבקשים השתתפות חלקית בהוצאות האירוח – עשרים שקל מכל משתתף.   

שיעורי בית:

מצורף מאמר של הפיסקאי בוהם על קבוצות דיאלוג. אנא, קראו את המאמר. כמו כן, כחלק מההתכוונות ללימוד המשותף נשמח אם כל אחד יביא עמו פסקה קצרה שבה ינסה להגדיר מה הוא מבחינתו בעצם הלימוד שנעשה כאן – באקדמיה הדיאלוגית. האם אפשר לתת לזה שם?

 

הוראות הגעה:

לבעלי רכבים: ראו מפה כדי להגיע לכליל. גן המשחקים נמצא על אותו כביש שגם נכנס לכליל, פשוט צריך לנסוע עד שרואים אותו מצד ימין.

נטולי רכב: רכבת עד נהריה. משם מונית עד צומת ג'ת (עשר דקות). בצומת ג'ת נאסוף את מי שצריך בשעה 10:45 – אנא תאמו מראש. מוניות מנהריה לצומת ג'ת: צריך לחצות את הרחוב הראשי של נהריה לכיוון צפון. לפנות שמאלה עד זוגלובק, ובסמטה מערבית לזוגלובק נמצאות מוניות שרות.

מסיימים ביום שישי בשעה 12:00

מתגעגעים

דני ויונתן