בית ספר לפסיכותרפיה דיאלוגית אמונית

חזרה ללימודים| תלמוד-נפש – פסיכותרפיה דיאלוגית-אמונית| תלמוד נפש – בית מדרש – סניף חוף הכרמל| חיים בלתי רגילים| התייצבות קורס מבוא בפסיכותרפיה דיאלוגית-אמונית – תשע"ו| דיאלוג עם החיים|

חיים בלתי רגילים

סדרה של שישה מפגשים בהנחיה משותפת של:

דוד בן יוסף  ודני לסרי

יש רגע שאדם פורץ מתוך שגרת חייו ומבין שלא מדובר בעוד אחד מאותם זמנים של שמחה אשר באו מתוך השראת הנסיבות, וכמו שהם באים כך הם הולכים, אלא שהוא הגיע לנקודת האל-חזור. לא רק עוד סיפור מנחם או רעיון מעודד, אלא חייו ממש – הם באמת בלתי רגילים. נוכח הוא אז בחירותו העקרונית, ומוצא את הכוח לשמוח גם כשלבו שותת דם.

לימוד משותף הנארג סביב שאלות ותיאורי מקרה שמביאים המשתתפים, גישוש אחר האיכות הזורמת, התלמדות באומנות הזיהוי, מעשה של הפריה הדדית, וחיפוש הדרך להשתלב בתנועה לחיים. אין שום דבר שאסור לדבר עליו או לעסוק בו. וכל אחד מוזמן להשתתף במידה ובעומק המתאימים לו.

דוד בן יוסף (77): מחבר "האם יש סיכוי לאהבה" וכן עוד כעשרה ספרים העוסקים בריפוי, חינוך, חיים של חירות. הורה לחמישה, סב לעשרים ושבעה, ונינים שישה. פעמיים ריפא את עצמו מסרטן.

דני לסרי (46): מחנך, סופר, והוגה דעות במסורת הפילוסופיה הדיאלוגית. יזם וניהל את "מיתר" בקיבוץ בית אורן. הורה לארבעה. מבין ספריו: "חינוך בביצת הפתעה", "הארות לפילוסופיה של נוודים", "איפה הייתי לפני שנולדתי – (פילוסופיה לילדים)", "אל הממשות".

מסגרת:

המפגשים יתקיימו אחת לשבוע, ימי ג', החל מתחילת יולי (6.7) בשעות: 13:30-11:00

מיועד: לכל מתעניין. הקבוצה תכלול כ20 משתתפים.

מקום: אזור חבצלת (בין נתניה לחדרה). פרטים מדויקים סמוך למועד.

תשלום: 600 ₪ לכל הסדרה (שישה מפגשים).

ההרשמה היא לכל הסדרה, במידה ומשתתף ירצה לבטל את המשך השתתפותו בכל שלב, יקבל החזר על יתרת המפגשים פחות מפגש אחד.

לפרטים והרשמה: דני לסרי – 0545-818711 dlasry@dialogit.org

Share

תגובה אחת לפוסט "חיים בלתי רגילים"

  1. שלום כהן הגיב:

    עדיין יש כאלה סדנאות?

כתיבת תגובה

צריך להכנס למערכת בשביל להשאיר תגובה.